ТМ «MEGAMIX» - це нове покоління високоефективних сумішей для підгодівлі створених спеціально для сучасної риболовлі!

Прикормки ТМ «Мегамикс» розроблено за участю рибалок-спортсменів та фахівців Інституту рибного господарства, відповідають усім сучасним вимогам спортивного та аматорського рибальства та поєднують у собі високу ефективність європейських прикормок з доступністю вітчизняних продуктів! Сьогодні компанія «Мегамікс» є визнаним лідером на ринку України!

Нове покоління сучасних прикормок відкриває нові можливості для аматорської та спортивної риболовлі!

Асортимент прикормок Мегамікс це - універсальні всесезонні та вузькоспеціалізовані суміші, ароматичні добавки, діпи, фідерні наповнювачі та сполучні добавки. Компанія постійно працює над новими видами продукції, пропонуючи довгоочікувані новинки на початок кожного сезону. З оновленим асортиментом можна ознайомитись у розділі «Продукція».

 

Збалансований склад усіх сумішей, складні ароматні композиції та оптимальна фракційність – розробляється провідними технологами та консультантами компанії та постійно вдосконалюється.

 

Компанія постійно підтримує зворотний зв'язок з рибалками-спортсменами, на підставі отриманих відгуків, рекомендацій та побажань, у 2013 році всі рецептури пройшли ретельний процес оновлення та покращення, були додатково збагачені новими та ексклюзивними компонентами. Понад 20 різних компонентів у кожній рецептурі зробили суміш ще більш ефективною, поживною та ароматною!

 

Прикормки «Мегамікс» виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні, що гарантує постійність інгредієнтів та високу якість продукції. У виробництві використовується безпечна та екологічно чиста сировина.

 

Компанія «MEGAMIX» із задоволенням бере участь у проведенні різноманітних рибальських змагань та заходів. Для нас дуже важливо надавати підтримку як досвідченим, так і рибалкам-початківцям. 

 

Підтримуємо молодь!!! Наша компанія виступила спонсором на дитячому змаганні з риболовлі.

Прикормки Мегамікс – створюються рибалками для рибалок.

Команда «MEGAMIX» - ми працюємо для Вас та гарантуємо Бездоганну якість та ефективність нашої продукції!

Офіційний представник у м. Київ ТМ «MEGAMIX»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти: +38 (098) 387-88-00

Відділ продажу  +38 (067) 484-63-67

Відділ ОПТу +38 (067) 462-42-47